Exkluzívny pozemok vo Vysokých Tatrách

Vybavenie
Vlastné jazero
Exkluzívna lokalita
Výnimočná rozloha
Neopakovateľný výhľad na Vysoké Tatry
Len traja susedia
Cena
Dohodou
Rozloha
10038m2
Adresa
Kraj
Prešovský
Okres
Poprad
Obec
Mlynica
Popis

Ponúkame na predaj posledný voľný pozemok vo Vysokých Tatrách konkrétne v projekte Krásne sady s veľkorysou rozlohou 10 038 m2 . Pozemok disponuje šírkou 74 m a dĺžkou 146 m, je mierne svahovitý s terasovými terénnymi úpravami a orientáciou na Juh a preto je aj veľmi slnečný. Prístup na pozemok je zabezpečený po udržiavanej asfaltovej ceste, ktorá prechádza do spevnenej štrkovej cesty, ktorá slúži výlučne na prístup len k trom pozemkom. Pozemok je situovaný na čistinke obkolesenej lesom a disponuje najväčším vlastným prírodným jazerom (bezfóliovým) v tejto lokalite a to s rozmermi 50 x 20 m s hĺbkou 3 – 5 m. Celý pozemok obkolesuje prírodný ochranný val vybudovaný zo zhutnenej zeminy, ktorý plní funkciu vetrolamu, slnečnej pasce a tým vytvára nie len ochranu pred tatranskými poveternostnými vplyvmi ale aj dokonalé súkromie od všetkých troch susedov. Pozemok samozrejme disponuje prípojkou elektriny a tiež optickým internetom.

Najväčšou výhodou tohto pozemku je hlavne jeho umiestnenie v už spomínanom ekologickom projekte Krásne sady, ktorý disponuje vlastnou materskou školou a súkromnou základnou školou zameranou na prírodovedné vedy. Nakoľko je táto lokalita veľmi exkluzívna a žiadaná s jedinečnou polohou a to len 10 Km (cca 10 min) od centra mesta Poprad a len 8 Km (cca 5 min) od Vysokých Tatier - Smokovca (výjazd na diaľnicu len cca 7 min) ide o jediný a zároveň posledný pozemok na predaj v tejto exkluzívnej lokalite nachádzajúcej sa v pásme Vysokých Tatier.

Pozemok je vhodný pre všetkých, ktorý hľadajú unikátne bývanie v lone Vysokých Tatier, ale zároveň v súkromí s minimom susedov a na skok do mesta.

Pre viac informácií alebo obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

Realitná kancelária ZEMČÁK REALITY sprostredkováva predaj prostredníctvom zastúpenia klienta. Fotografie a inzerát sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Lokalita
Ing. Slavomír Zemčák