Priestranný rodinný dom Spišská Teplica

Vybavenie
2 kúpeľne
2 garáž
všetky IS
rovinatý pozemok
Cena
320 000 €
Rozloha
335m2
Počet izieb
6
Adresa
Kraj
Prešovský
Okres
Poprad
Obec
Spišská Teplica
Ulica
Obrancov mieru
Popis

ZEMČÁK Reality, Váš miestny špecialista v oblasti nehnuteľnosti Vám ponúka z poverenia majiteľa na predaj moderný rodinný dom v obci Spišská Teplica s priamym výhľadom na Vysoké Tatry a rozľahlým pozemkom.

LOKALITA:

Rodinný dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite a to Spišská Teplica, ktorá je považovaná vďaka svojej polohe voči mestu Poprad za jednu z jeho mestkých častí. V rámci obce sa dom nachádza na začiatku obce v tichej lokalite. 

DISPOZÍCIA:

Dom je dispozične riešený ako dve samostatné bytové jednotky z toho každá o rozlohe cca 135 m² so spoločným schodiskom pre druhé podlažie. Na prízemí rodinného domu sa nachádza bytová jednotka s troma nepriechodnými izbami, priestranná kúpeľňa a kuchyňa prepojená s jedálňou , ktorej súčasťou je krb na tuhé palivo. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza taktiež trojizbový byt a to s dvoma nepriechodnými izbami, priestrannou a nadčasovo zariadenou kúpeľňou, obývacou izbou s krbom, ktorá je prepojená s kuchyňou, súčasťou tohto poschodia je aj balkónom orientovaným na južnú stranu. 

SIETE:

Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete a internet. Dom je umiestnený na rozsiahlom pozemku kde 66 m² slúži ako parkovanie z ulice pre tri automobily a rozsiahlu záhradu s rozlohou 868 m² za domom, ktorá poskytuje dostatočné súkromie na športové a oddychové využitie.

POZEMOK A ZÁHRADA:

Tento dvojpodlažný 6-izbový dom umiestnený na slnečnom pozemku o rozlohe 1136 m² so šírkou 18 m a disponuje obytnou plochou cca 270 m² a plochou garáže cca 64 m².Na záhrade sa nachádzajú už rodiace úžitkové dreviny ako japonská hruška, KIWI, čučoriedkové kry atď.  Na záhrade sa taktiež nachádza aj hospodárska budova so zastrešeným altánkom.

VÝHODY:

Obrovskou výhodou tohto rodinného domu je nielen výborná dostupnosť do mesta Poprad cca 6 min. do centra (Poprad je vzdialený len 4 km) ale aj možnosť rozdeliť pozemok na dva a v zadnej časti postaviť ďalší rodinný dom nakoľko je pozemok vedený ako zastavaná plocha a podľa územného plánu je určený na výstavby RD.

Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0949 286 658 alebo mailom a rád Vás prevediem danou nehnuteľnosťou.

Realitná kancelária ZEMČÁK Reality sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Naša kancelária vrámci predaja tejto nehnuteľnosti poskytuje právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Fotografie a inzerát sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Ing. Slavomír Zemčák