Exkluzívne reprezentačné kancelárske priestory

Vybavenie
Výťah
4 parkovacie státia
Možnosť umiestnenia reklamy na budovu
Exkluzívny výhľad na panorámu V. Tatier
Cena
Dohodou
Rozloha
253m2
Adresa
Kraj
Prešovský
Okres
Poprad
Obec
Poprad
Ulica
Dlhé Hony
Popis

Ponúkame na predaj exkluzívne komerčné kancelárske priestory na najvyššom podlaží o rozlohe 253 m2, čo zodpovedá rozlohe celého poschodia v budove. Ku kancelárskym priestorom patria aj 4 súkromné parkovacie miesta na parkovisku s rampou. Tieto kancelárske priestory ponúkajú širokú škálu využitia vďaka svojej veľkosti a konštrukcii budovy a preto je možné si celé poschodie vymedziť len pre svoje potreby alebo priestory predeliť a časť priestorov prenajať tretej strane.

Kancelárske priestory majú vlastné kúrenie formou tepelného čerpadla, ktorým sú v letných mesiacoch priestory aj klimatizované. Samozrejmosťou je výťah a schodište priamo ku kanceláriám s príslušným spoluvlastníckym podielom.

Výhodou týchto investičných priestorov je aj to, že sú momentálne prenajaté zabehnutými nájomcami, čo vytvára ihneď po kúpe novému majiteľovi pasívny príjem a návratnosť investície. V prípade, ak sa nový majiteľ rozhodne využívať priestory výhradne pre svoje potreby sú priestory voľné podľa dohody aj ihneď (najneskôr do 3 mesiacov od kúpy).

Cena za tieto exkluzívne priestory bude stanovená dohodou predávajúceho a kupujúceho.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0949 286 658 alebo zemcak@zemcakreality.sk

Realitná kancelária ZEMČÁK REALITY sprostredkováva predaj prostredníctvom zastúpenia klienta. Fotografie a inzerát sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie

Lokalita
Ing. Slavomír Zemčák