Exkluzívne reprezentačné kancelárske priestory

Vybavenie
Exkluzívny výhľad
exkluzívna lokalita
Možnosť umiestnenia reklamy na budovu
vlastné parkovanie
Cena
Dohodou
Rozloha
253m2
Počet izieb
5
Adresa
Kraj
Prešovský
Okres
Poprad
Obec
Poprad
Ulica
Dlhé Hony
Popis

Ponúkame na predaj exkluzívne komerčné kancelárske priestory na najvyššom podlaží o rozlohe 253 m2, čo zodpovedá rozlohe celého poschodia v budove. Ku kancelárskym priestorom patria aj 4 súkromné parkovacie miesta na parkovisku s rampou. Tieto kancelárske priestory ponúkajú širokú škálu využitia vďaka svojej veľkosti a konštrukcii budovy a preto je možné si celé poschodie vymedziť len pre svoje potreby alebo priestory predeliť a časť priestorov prenajať tretej strane.

Kancelárske priestory majú vlastné kúrenie formou tepelného čerpadla, ktorým sú v letných mesiacoch priestory aj klimatizované. Samozrejmosťou je výťah a schodište priamo ku kanceláriám s príslušným spoluvlastníckym podielom.

Výhodou týchto investičných priestorov je aj to, že sú momentálne prenajaté zabehnutými nájomcami, čo vytvára ihneď po kúpe novému majiteľovi pasívny príjem a návratnosť investície. V prípade, ak sa nový majiteľ rozhodne využívať priestory výhradne pre svoje potreby sú priestory voľné podľa dohody aj ihneď (najneskôr do 3 mesiacov od kúpy).

Cena za tieto exkluzívne priestory bude stanovená dohodou predávajúceho a kupujúceho.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0949 286 658 alebo zemcak@zemcakreality.sk

Realitná kancelária ZEMČÁK REALITY sprostredkováva predaj prostredníctvom zastúpenia klienta. Fotografie a inzerát sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie

Lokalita
Ing. Slavomír Zemčák