Exkluzívny pozemok vo Vysokých Tatrách

Vybavenie
Vlastné jazero
Exkluzívna lokalita
Výnimočná rozloha
Neopakovateľný výhľad na Vysoké Tatry
Len traja susedia
Cena
480 000 €
Rozloha
10038m2
Adresa
Kraj
Prešovský
Okres
Poprad
Obec
Mlynica
Popis

Ponúkame na predaj posledný voľný pozemok vo Vysokých Tatrách konkrétne v projekte Krásne sady s veľkorysou rozlohou 10 038 m2 . Pozemok disponuje šírkou 74 m a dĺžkou 146 m, je mierne svahovitý s terasovými terénnymi úpravami a orientáciou na Juh a preto je aj veľmi slnečný. Prístup na pozemok je zabezpečený po udržiavanej asfaltovej ceste, ktorá prechádza do spevnenej štrkovej cesty, ktorá slúži výlučne na prístup len k trom pozemkom. Pozemok je situovaný na čistinke obkolesenej lesom a disponuje najväčším vlastným prírodným jazerom (bezfóliovým) v tejto lokalite a to s rozmermi 50 x 20 m s hĺbkou 3 – 5 m. Celý pozemok obkolesuje prírodný ochranný val vybudovaný zo zhutnenej zeminy, ktorý plní funkciu vetrolamu, slnečnej pasce a tým vytvára nie len ochranu pred tatranskými poveternostnými vplyvmi ale aj dokonalé súkromie od všetkých troch susedov. Pozemok samozrejme disponuje prípojkou elektriny a tiež optickým internetom.

Najväčšou výhodou tohto pozemku je hlavne jeho umiestnenie v už spomínanom ekologickom projekte Krásne sady, ktorý disponuje vlastnou materskou školou a súkromnou základnou školou zameranou na prírodovedné vedy. Nakoľko je táto lokalita veľmi exkluzívna a žiadaná s jedinečnou polohou a to len 10 Km (cca 10 min) od centra mesta Poprad a len 8 Km (cca 5 min) od Vysokých Tatier - Smokovca (výjazd na diaľnicu len cca 7 min) ide o jediný a zároveň posledný pozemok na predaj v tejto exkluzívnej lokalite nachádzajúcej sa v pásme Vysokých Tatier.

Pozemok je vhodný pre všetkých, ktorý hľadajú unikátne bývanie v lone Vysokých Tatier, ale zároveň v súkromí s minimom susedov a na skok do mesta.

Pre viac informácií alebo obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

Realitná kancelária ZEMČÁK REALITY sprostredkováva predaj prostredníctvom zastúpenia klienta. Fotografie a inzerát sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Lokalita
Ing. Slavomír Zemčák