Investičná príležitosť rodinný dom Poprad - Veľká

Vybavenie
Vlastné parkovanie pre autá
Zabehnutí nájomcovia
Súkromná záhrada
Cena
390 000 €
Rozloha
325m2
Počet izieb
8
Adresa
Kraj
Prešovský
Okres
Poprad
Obec
Poprad - Veľká
Popis

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v meste Poprad časť Veľká. Rodinný dom disponuje veľkorysým priestorom vďaka úžitkovej ploche 325 m2 a taktiež s možnosťou túto plochu ešte rozšíriť o ďalších 160 m2 prerábkou podkrovia. Rodinný dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou počnúc zateplením fasády, výmenou podláh, výmenou okien, elektroinštalácie, rozvodov kúrenia a zdravotechniky. Vďaka tejto rekonštrukcií vznikli na prízemí kancelárske priestory o rozlohe 112 m2 a sociálne zariadenie, na 1. poschodí boli vybudované dva samostatné byty a to menší o rozlohe 51 m2 a jeden veľkometrážny 2- izbový byt o rozlohe 90 m2.

Tento rodinný dom je momentálne využívaný v spodnej časti na podnikanie (priestory sú dlhodobo prenajaté s možnosťou ponechania terajších nájomcov), a samozrejme už spomínané byty je možné taktiež prenajať alebo prepojiť a tým vytvoriť ucelený bytu s rozlohou 163 m2 (bez väčších investícií). K domu samozrejme prislúcha aj záhrada za domom s výmerou cca 300 m2 a pozemok pred rodinným domom o výmere 68 m2 určený na plnohodnotné súkromné parkovanie 3 - 4 automobilov.

Tento rodinný dom je vhodný na pokojné bývanie vidieckého typu v tichej lokalite a zároveň v meste, taktiež aj ako investičná príležitosť vďaka možnosti prenájmu spodných priestorov na komerčné účely a tým investíciu hneď zhodnotiť.

Dom sa taktiež predáva aj s projektom na rekonštrukciu podkrovia, kde je možné vytvoriť dva samostatné byty a tým investíciu ešte viac zhodnotiť. Súčinnosť pri vybavení stavebného povolenia pre rekonštrukciu je samozrejmosťou.

Kúpa domu je možná aj s odpočtom DPH, pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Realitná kancelária ZEMČÁK REALITY sprostredkováva predaj prostredníctvom zastúpenia klienta. Fotografie a inzerát sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie

Lokalita
Ing. Slavomír Zemčák