Krásny 3 - izbový byt Poprad

Vybavenie
Kompletná rekonštrukcia
Podlahové kúrenie
Tichá lokalita
Dostupnosť do centra
Nadštandardná pivnica
Cena
175 000 €
Rozloha
68m2
Počet izieb
3
Adresa
Kraj
Prešovský
Okres
Poprad
Obec
Poprad
Ulica
Bajkalská
Popis

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny a kvalitne prerobený 3 – izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Poprad a to na Bajkalskej ulici. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou počnúc elektroinštaláciou až po výmenu stúpacích rozvodov. V byte je zmenená dispozícia vďaka čomu sa otvoril priestor, presvetlil byt a obytný priestor sa využil veľmi efektívne čo umožnilo vybudovať šatník v spálni. V okolí bytového domu sa nachádzajú: základná škola, škôlka, obchody, ihriská, atď. Poloha bytového domu poskytuje rýchlu dostupnosť do centra mesta (cca 7 minút pešo). Výhodou je aj blízosť veľkých parkovacích plôch a poschodového parkovacieho domu vďaka čomu nie je problém kedykoľvek zaparkovať.

Byt je vhodný najmä pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie v prostredí zelene s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta. Veľkou výhodou tohto bytu je aj to, že si nevyžaduje žiadne ďalšie úpravy ani rekonštrukcie.

Realitná kancelária ZEMČÁK REALITY sprostredkováva predaj prostredníctvom zastúpenia klienta. Fotografie a inzerát sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Lokalita
Ing. Slavomír Zemčák