Luxusný pozemok vo Vysokých Tatrách

Vybavenie
Prípojka elektriny
Prípojka internetu
Cena
Dohodou
Rozloha
10319m2
Adresa
Kraj
Prešovský
Okres
Poprad
Obec
Vysoké Tatry
Popis

Ponúkame na predaj stavebný pozemok vo Vysokých Tatrách konkrétne v projekte Krásne sady s veľkorysou rozlohou 10 319 m2. Prístup na pozemok je zabezpečený po udržiavanej asfaltovej ceste, ktorá slúži výlučne na prístup len pre majiteľov pozemkov. Pozemok obkolesuje prírodný ochranný val vybudovaný zo zhutnenej zeminy, ktorý plní funkciu vetrolamu, slnečnej pasce a tým vytvára nie len ochranu pred tatranskými poveternostnými vplyvmi ale aj vlastnú mikro klímu na pozemku. Pozemok samozrejme disponuje prípojkou elektriny a tiež optickým internetom.

Najväčšou výhodou tohto pozemku je hlavne jeho umiestnenie v už spomínanom ekologickom projekte Krásne sady, ktorý disponuje vlastnou materskou školou a súkromnou základnou školou zameranou na prírodovedné vedy. Nakoľko je táto lokalita veľmi exkluzívna a žiadaná s jedinečnou polohou a to len 10 Km (cca 10 min) od centra mesta Poprad a len 8 Km (cca 5 min) od Vysokých Tatier - Smokovca (výjazd na diaľnicu len cca 5 min) ide o unikátny a aktuálne jediný pozemok na predaj v tejto exkluzívnej lokalite nachádzajúcej sa v pásme Vysokých Tatier.

Pozemok je vhodný pre všetkých, ktorý hľadajú jedinečné bývanie v lone Vysokých Tatier, ale zároveň v súkromí s minimom susedov a na skok do mesta.

Pre viac informácií alebo obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

Realitná kancelária ZEMČÁK REALITY sprostredkováva predaj prostredníctvom zastúpenia klienta. Fotografie a inzerát sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Lokalita
Ing. Slavomír Zemčák