Pripravujeme do predaja 3 izbový byt

Cena
Dohodou
Rozloha
68m2
Počet izieb
3
Adresa
Kraj
Prešovský
Okres
Poprad
Obec
Poprad
Popis

ZEMČÁK Reality, Váš miestny špecialista v oblasti nehnuteľnosti Vám ponúka z poverenia majiteľa na predaj slnečný 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite v meste Poprad.

BYT:

Výmera tohto bytu je 64 m2 + 4 m2 balón + štandardná pivnica v suteréne. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2013, kde bola zmenená aj dispozícia bytu aby bola maximálne využitá jeho rozloha. Orientácia bytu je V - Z čo v kombinácií so 6. poschodím poskytuje krásne výhľady na sídlisko z východnej strany a na Vysoké Tatry zo západnej strany. Pri rekonštrukcii bola nie len zmenená dispozícia bytu ale aj vymurované jadro, vymenené okná a podlahy v celom byte, vymenené interiérová dvere, inštalovaná rohová vaňa, renovovaná elektroinštalácia.

BYTOVÝ DOM:

Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciu, ktorá spočívala vo výmene stúpacích rozvodov. Taktiež je už spoločenstvom vlastníkov bytov schválená kompletná rekonštrukcia opláštenia bytového domu vrátane balkónov. V pláne rekonštrukcie je aj vnútro bytového domu vrátane výmeny výťahov s nástupom priamo na prízemí bytového domu. 

DISPOZÍCIA:

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby prepojenej s kuchyňou a obývacou izbou, dvoma samostatnými izbami, kúpeľňou s rohovou vaňou a samostatným WC.

LOKALITA:

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite mesta len 7 min. pešo od centra mesta a na dosah (do 5 min) všetkej sociálnej vybavenosti a to škola, škôlka, SPŠ, potraviny atď.

VÝHODY:

Perfektná dostupnosť pešo ale aj autom, bezproblémové parkovanie vďaka parkovaciemu domu hneď pri bytovom dome, lokalita plná zelene.

Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0949 286 658 alebo mailom a rád Vás prevediem danou nehnuteľnosťou.

Realitná kancelária ZEMČÁK Reality sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Fotografie a inzerát sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.
Lokalita
Ing. Slavomír Zemčák