Rodinný dom Veľká Lomnica

Vybavenie
2 kúpeľne
Rozsiahly pozemok
Veľká garáž
Ticha lokalita
Kompletná občianska vybavenosť
Cena
Dohodou
Rozloha
252m2
Počet izieb
5
Adresa
Kraj
Prešovský
Okres
Kežmarok
Obec
Veľká Lomnica
Ulica
Športová
Popis

ZEMČÁK Reality, Váš miestny špecialista v oblasti nehnuteľnosti Vám exkluzívne ponúka z poverenia majiteľa na predaj modernú rodinný dom v obci Veľká Lomnica s výhľadom na Vysoké Tatry a rozľahlým pozemkom v blízkosti golfového rezortu Black Stork (len 3 min. autom resp. 20 min pešo).

Lokalita:

Ponúkaný rodinný dom sa nachádza v podtatranskej obci Veľká Lomnica. V rámci obce sa dom nachádza na tichej ulici, s ukončenou výstavbou a mimo hlavných dopravných trás obce, a zároveň na dosah občianskej vybavenosti ako je supermarket (3 min. pešo), reštaurácie (cca. 5 min pešo), škola, škôlka, zastávka autobusov, zastávka reg. vlakov, hotely, wellness, športoviská a tiež golfový areál.

Taktiež nie menej podstatná je aj geografická poloha obce, ktorá zabezpečuje rýchlu dostupnosť do Vysokých Tatier  -  Tatranská Lomnica len 10 min. autom, centrum mesta Poprad taktiež len 10 - 15 min. autom, Termálne kúpalisko Vrbov 13. min. autom.

Dispozícia:

Dom je skonštruovaný ako kanadský drevodom a pozostáva z dvoch nadzemných podlaží s úžitkovou plochou 253 m2 a bola skolaudovaná v roku 2003. Na prízemí sa nachádza na mieru vyrobená kuchynská linka v dekore prírodného dreva, ktorá sa vkusne dopĺňa s drevenou podlahou a tá veľmi citlivo prepája priestor kompletne vybavenej kuchyne a jedálne pre 8 ľudí s možnosťou osadenia krbu na tuhé palivo. Z jedálne je možnosť východu na terasu, ktorá je orientovaná na Juho – Západ a tým poskytuje možnosť užívať si krásny západ slnka a jeho lúčov opierajúcich sa o končiare Vysokých Tatier. Na prízemí sa taktiež nachádzajú v tzv. nočnej časti dve spálne so vstavanými šatníkmi, kúpeľňa s vaňou a WC, a tiež technická miestnosť.

Na poschodí domu sa nachádza samostatná spálňa so vstavaným šatníkom, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, technická miestnosť/väčší šatník, a samozrejme dominanta tohto domu a to priestranná 40 m2 veľká obývacia izba, s francúzskymi oknami, ktoré ju krásne presvetlia ale aj ponúkajú možnosť výstupu na veľký balkón, z ktorého je možné si užiť panorámu Tatier. V obývacej izbe je možné vybudovať schodisko do galérie, ktorá je pripravená na realizáciu sa nového majiteľa podľa jeho potrieb a predstav.

K domu bola v roku 2015 pristavená a skolaudovaná dvoj-garáž s rozlohou 54 m2, so samostatným apartmánom nad garážou, ktorý disponuje vlastným vstupom a rozlohou 36 m2. Apartmán pozostáva z veľkej miestnosti so šatníkom prepojenej s kuchynským kútom, samostatnej kúpeľne so sprchovým kútom a WC. Priestor tohto apartmánu presvetľuje dvojica francúzskych okien. 

Pozemok a záhrada:

Rodinný dom je osadený na slnečnom a rovinatom pozemku o rozlohe 1656 m2 s potôčikom, ku ktorému je možné dokúpiť si pozemok o rozlohe 1061 m2 a tým získať naozaj rozsiahly súkromný priestor. Dom ale aj garáž sú obe napojené na všetky siete a to: voda, kanalizácia, elektrina a plyn. K pozemku vedie obecná málo frekventovaná asfaltová cesta.

Výhody:

Veľkou výhodou tohto rodinného domu sú nielen súkromie a veľkorysý priestor, ktoré poskytuje rozľahlý pozemok ale aj výborná dostupnosť do Vysokých Tatier a okolitých miest napr. centrum mesta Poprad cca 10 min. autom ale aj možnosť rozdeliť pozemok resp. dokúpiť a potom rozdeliť na dva a v zadnej časti postaviť ďalší rodinný dom, čo môže zaujímavé pre väčšie rodiny.

Zaujala Vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0949 286 658 alebo mailom a radi Vás prevedieme danou nehnuteľnosťou.

Realitná kancelária ZEMČÁK Reality sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Naša kancelária v rámci predaja tejto nehnuteľnosti poskytuje právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Fotografie a inzerát sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Lokalita
Ing. Slavomír Zemčák